Tisztelt Szülők és érdeklődök!
Intézményünkben az őszi, első félévi fogadóórákat tartjuk november 7-én, hétfőn, és 8-án, kedden, az alábbi beosztás szerint:
November 7. hétfő |
Név |
Kezdés – befejezés |
Terem |
Artztné Csatári Marianna |
17.00-19.00 |
27-es terem |
Balázs Dorottya Szilvia |
17.00-19.00 |
5-ös terem |
Bánlaki Tiborné |
17.00- |
29-es terem |
Bekkerné Fenyő Ágnes |
16.30-18.30 |
Igazgatóhelyettesi iroda |
Cserné Szabó Anita |
16.00-18.00 |
15-ös terem |
Dudás Noémi |
16.00- |
2-es terem |
Fekete-Part Gabriella |
15.30-17.30 |
18-as terem |
Gomez Attila |
17.00-19.00 |
2. emeleti matematika kistanári |
Gyepesy Imola |
16.30-18.30 |
28-as terem |
Hegyesi Krisztina |
17.00- |
25-ös terem |
Horváth Győző |
16.00-18.00 |
G4 |
Juhász Mónika |
16.30-18.30 |
24-es terem |
Kabucz Tünde |
17.00- |
Nyelvi szoba |
Kárpáti Szilvia |
16.00-18.00 |
11-es terem |
Kiszty Roland |
16.00-18.00 |
Zsibongó |
Kocsis Nóra |
17.00-19.00 |
Tárgyaló |
Koncsek Zita |
16.30-19.00 |
17-es terem |
Madarász Krisztina |
17.30- |
12-es terem |
Mesterné Defner Szabina |
16.00-18.00 |
13-as terem |
Nagy László |
17.00-19.00 |
G3 |
Oszoli Beatrix |
17.00-19.00 |
22-es terem |
Pályi Tünde |
17.15-19.15 |
4-es terem |
Papp Katalin |
17.30-19.30 |
16-os terem |
Pécsi Marcell |
16.00-18.00 |
Könyvtár |
Pelyváné Kádár Aranka |
15.30-17.30 |
28-as terem melletti kistanári |
Peresáné Kállay Georgina |
17.00- |
Tanári |
Petre Annamária |
17.00-19.00 |
3-as terem |
Surányi Andrásné |
16.00- |
2-es terem |
Szűcs Ildikó |
16.00-18.00 |
G1 |
Telek Péter Pál |
16.00-18.00 |
Igazgatóhelyettesi iroda |
Varga Beatrix |
17.00-19.00 |
3-as terem |
|
|
|
November 8. kedd |
Név |
Kezdés – befejezés |
Terem |
Balla Zsuzsanna |
16.30-18.30 |
28-as terem |
Dengel László Barna |
15.30-17.30 |
5-ös terem |
Dóczyné Topál Dalida |
16.00-18.00 |
Könyvtár |
Geburth Ágnes |
18.00-19.00 |
22-es terem |
Horváthné Bálint Éva |
17.00-19.00 |
14-es terem |
Hütter Teréz |
17.00-19.00 |
14-es terem |
Kállainé Szögi Klára |
16.30-19.00 |
1-es terem |
Kaposi Gábor |
16.30-18.30 |
21-es terem |
Kéthelyi Lídia |
16.30-18.30 |
11-es terem |
Osikoviczné Csendesi Mária |
17.00- |
Igazgatói iroda |
Pleskovics Sándorné |
16.30- |
Tanári |
Prorokné Jankovics Anita |
17.00- |
26-os terem |
Süliné Nagy Krisztina |
16.30- |
Tanári |
Sztyehlikné Hegyesi Krisztina |
17.00-19.00 |
15-ös terem |
Szuromi Tamás |
17.00-19.00 |
23-as terem |
Takács Anna |
17.00- |
G2 |
Udvardyné Balla Márta |
17.00-19.00 |
4-es terem |
Vágó Viola |
17.00-19.00 |
13-as terem |
|
|
|