Tantestület

Tanáraink

Artztné Csatári Marianna német nyelv
Árvai Antónia tanító
Bánlaki Tibor Zsoltné földrajz, biológia
Bekkerné Fenyő Ágnes angol és német nyelv, igazgatóhelyettes
Czékus Jób ének-zene
Cserné Szabó Anita német nyelv, CSÉN
Dengel László vizuális kultúra, technika
Dóczyné Topál Dalida magyar nyelv és irodalom, hittan, CSÉN
Dudás Noémi tanító, iskolakert
Fekete-Part Gabriella tanító, igazgatóhelyettes
Gomez Attila matematika
Gyepesy Imola matematika, fizika
Hegyesi Krisztina történelem, földrajz
Horváth Győző Antal informatika
Horváthné Bálint Éva tanító
Hütter Teréz tanító
Juhász Mónika angol nyelv
Kabucz Tünde angol nyelv
Kállainé Szögi Klára tanító, alsós munkaközösség vezetője
Kaposi Gábor történelem, földrajz
Kárpáti Szilvia testnevelés, földrajz
Kéthelyi Lídia német nyelv
Kiszty Roland testnevelés
Kocsis Nóra matematika, fizika, igazgatóhelyettes
Koncsek Zita tanító
Kovács Andrea angol nyelv
Lakos Krisztina tanító
Madarász Krisztina német nyelv, történelem, CSÉN, idegen nyelvi munkaközösség vezetője
Magos Béláné tanító
Mesterné Defner Szabina tanító
Nagy László testnevelés, biológia, természettudományi munkaközösség vezetője
Nyerges Zoltán fizika, technika
Orosz Zoltán biológia, kémia
Osikoviczné Csendesi Mária német nyelv, igazgató
Oszoli Beatrix testnevelés
Pályi Tünde tanító
Papp Katalin Rozália testnevelés, DÖK
Pécsi Marcell magyar nyelv és irodalom, dráma és színház, könyvtáros, humán munkaközösség vezetője
Péter Zoltán magyar nyelv és irodalom, történelem
Petre Annamária tanító
Pleskovics Sándorné tanító
Prorokné Jankovics Anita német nyelv
Süliné Nagy Krisztina angol nyelv
Sztyehlikné Hegyi Krisztina magyar nyelv és irodalom, osztályfőnöki munkaközösség vezetője
Szuromi Tamás magyar nyelv és irodalom
Szűcs Ildikó matematika, technika, matematika munkaközösség vezetője
Takács Anna angol nyelv
Topál Csenge iskolapszichológus, CSÉN
Udvardyné Balla Márta tanító
Vágó Viola Mária tanító
Varga Beatrix tanító
Vörös Kristóf pedagógiai asszisztens

 

Tartósan távollévő kollégák:
Eltscher-Falvai Anett 
Farnek-Nagy Klaudia
Horváthné Fekete Rebeka
Kaltenecker Izabella
Krupa Sándor
Sárosi Julianna
Szlahó Csaba

Fejlesztő pedagógus/Logopédus:
Kérészné Perényi Krisztina fejlesztő pedagógus

 

Iskolapszichológus:
Topál Csenge

 

Rendszergazda:
Czimbal Gábor

 

Hitoktatók:

Katolikus hittan:
Peresáné Kállay Georgina CSÉN
Vrankó Gézáné

Református hittan:
Denke Katalin
Földesiné Füredi Katalin
Galambos-Béres Ilona
Sövér Orsolya

Evangélikus hittan:
Heinemann Ildikó

 

Stúdium Alapítvány Kuratóriuma

Elnök: Szuromi Tamás
Tagok: Fekete-Part Gabriella, Nagy László

 

Gyermek- és ifjúságvédelmi szakmai munkacsoport

Vezető: Bekkerné Fenyő Ágnes
Tagok: Kéthelyi Lídia, Koncsek Zita

Vélemény, hozzászólás?