Tantestület

Tanáraink

Adorján Imre napközis nevelő

Artztné Csatári Marianna német nyelv, 8.b osztályfőnöke, idegen nyelvi munkaközösség vezetője

Balázs Dorottya Szilvia ének-zene, művészetek, énekkar

Baloghné Tevesz Ágnes angol nyelv

Bánlaki Tibor Zsoltné földrajz, biológia, 5.a osztályfőnöke

Bekkerné Fenyő Ágnes angol és német nyelv, gimnáziumi igazgatóhelyettes

Bittner Olivér angol nyelv

Czövek István történelem

Cserné Szabó Anita német nyelv, CSÉN

Dengel László vizuális kultúra, művészetek, technika

Dóczyné Topál Dalida magyar nyelv és irodalom, hittan, CSÉN, 9.b osztályfőnöke

Dudás Noémi tanító, technika, iskolakert felelőse, 3.a osztályfőnöke

Farnek-Nagy Klaudia tanító, 1.a osztályfőnöke

Fekete-Part Gabriella tanító, 4.a osztályfőnöke

Gomez Attila matematika, fizika

Gyepesy Imola matematika, fizika, 11.b osztályfőnöke

Gyimesi László digitális kultúra

Havasi István Józsefné napközis nevelő

Hegyesi Krisztina történelem, földrajz, 7.a osztályfőnöke

Horváth Győző Antal digitális kultúra

Horváthné Bálint Éva tanító

Hütter Teréz tanító, 4.b osztályfőnöke

Inczeffy Szabolcs Zsombor matematika, fizika

Kállainé Szögi Klára tanító, 2.a osztályfőnöke, alsós munkaközösség vezetője

Kálmán Tünde angol nyelv

Kaposi Gábor történelem, földrajz, IKSZ-felelős

Kárpáti Szilvia testnevelés, földrajz, 7.b osztályfőnöke

Kérészné Perényi Krisztina logopédia, napközis nevelő

Kéthelyi Lídia német nyelv

Kissné Vékony Andrea tanító, 2.b osztályfőnöke

Kocsis Nóra matematika, fizika, felsős igazgatóhelyettes

Koncsek Zita tanító, alsós igazgatóhelyettes

Kovácsné Kolozsi Adrienn pedagógiai asszisztens

Mesterné Defner Szabina tanító, 1.b osztályfőnöke

Nagy László testnevelés, biológia, 9.a osztályfőnöke, természettudományi munkaközösség vezetője

Osikoviczné Csendesi Mária német nyelv, hitéleti és CSÉN munkaközösség vezetője

Oszoli Beatrix testnevelés, 10.b osztályfőnöke

Pályi Tünde tanító, 3.b osztályfőnöke

Papp Katalin Rozália testnevelés, 6.a osztályfőnöke, DÖK-segítő tanár

Pécsi Marcell magyar nyelv és irodalom, dráma és színház, könyvtáros, 5.b osztályfőnöke, humán munkaközösség vezetője

Petre Annamária tanító

Prorokné Jankovics Anita német és angol nyelv, 12.c osztályfőnöke

Süliné Nagy Krisztina angol nyelv

Surányi Andrásné tanító

Sztyehlikné Hegyi Krisztina magyar nyelv és irodalom, 6.b osztályfőnöke, osztályfőnöki munkaközösség vezetője

Szuromi Tamás magyar nyelv és irodalom, 8.a osztályfőnöke

Szűcs Ildikó matematika, technika, 12.a osztályfőnöke, reál munkaközösség vezetője

Takács Anna angol nyelv, 11.a osztályfőnöke

Telek Péter Pál magyar nyelv és irodalom, francia, hittan, igazgató

Tiliczky Andrea biológia, kémia, 10.a osztályfőnöke

Topál Csenge iskolapszichológus, CSÉN

Tóth Nikolett angol nyelv

Turovec Györgyi tanító

Udvardyné Balla Márta napközis nevelő

Vágó Viola Mária történelem, napközis nevelő

 

Hitoktatóink

Katolikus hittan:
Arnold Fülöp
Peresáné Kállay Georgina CSÉN

 

Református hittan:
Denke Katalin
Földesiné Füredi Katalin
Sövér Orsolya


Evangélikus hittan:
Heinemann Ildikó
Nagy Papp Krisztina

 

Gyermek- és ifjúságvédelmi szakmai munkacsoport

Vezető: Bekkerné Fenyő Ágnes
Tagok: Kéthelyi Lídia, Koncsek Zita

 

Stúdium Alapítvány Kuratóriuma

Elnök: Szuromi Tamás
Tagok: Fekete-Part Gabriella, Nagy László

Rendszergazda:

Czimbal Gábor 

 

Tartósan távollévő kollégák:

Kaltenecker Izabella
Sárosi Julianna
Szlahó Csaba

One thought on “Tantestület

Vélemény, hozzászólás?