Göncölj a Földért! – Ruhagyűjtés az iskolának

Pályázat alapján elnyertük a Sulizsák Kft. által meghirdetett  Sulizsák programot, a ruhagyűjtési akciót. 2019. április 12-én és 2019. április 15-én sikeresen megszerveztük a ruhagyűjtést. Előtte már folyamatosan osztottuk a zsákokat és a szórólapot az iskolánkban a gyerekeknek.

A nagy érdeklődésre való tekintettel a vártnál több zsákot osztottunk ki, így még rendeltünk zsákokat. A ruhazsákgyűjtés végeredménye: 3998,63 kg,  673 zsák lett megtöltve használt ruhával.

Az összegyűjtött ruhákat három célra használják fel: adományként, autóiparban és újrahasznosításra. Az összegyűjtött ruhákért iskolánk pénzjutalomban részesül, amit az osztályok között osztottunk szét.

Ezúton gratulálunk az I. helyezettnek, az 1. a osztálynak, akik 101 zsákot töltöttek meg.

Köszönjük szépen a tanulók és a szülők közreműködését, jövőre folytatjuk.

 

a Szervezők