Megkezdődött az új tanév a Petőfiben

Szeptember elsején, ahogy mindenütt az országban, úgy a Petőfiben is becsöngettek. Rendhagyó módon az első nap nem közös tanévnyitóval kezdődött az udvaron, hanem az alsósok, a felsősök és a gimnazisták három turnusban a templomban gyűltek össze, hogy Isten áldását kérve kezdjék a 2023/24-es tanévet. Bemutatkozott iskolánk új igazgatója, Telek Péter Pál, aki a tavalyi évben igazgatóhelyettesként segítette az iskolavezetés munkáját, az elsősöknek és az új kilencedikeseknek pedig feltűztük iskolánk jelvényét, ezzel kifejezve, hogy ők is a Petőfi nagy családjának tagjaivá váltak. A legkisebbek az önkormányzat ajándékaként egy kis tanszercsomagot vehettek át a városrész önkormányzati képviselőitől, Skribekné Komár Ágnestől és Szlahó Csaba polgármestertől. A nap végén az elsősök szülei szülői értekezleten kaptak tájékoztatást az iskolakezdéssel kapcsolatos aktuális tennivalókról.

Minden kedves Diákunknak örömteli, tartalmas, hasznos tapasztalatokban és eredményekben gazdag tanévet kívánunk!