Fogadóórák 2016. november 14-én és 15-én 17 órától

November 14. hétfő

Bánlaki Tiborné 29. terem 17.00 –
Békefiné Fenyvesi Gabriella 14. terem 17.00 –
Bendiákné Szabó Tünde 17. terem 17.00 –
Bihalné Mező Melitta tanári 16.00 – 17.30
Cserné Szabó Anita 21. terem 16.00 – 17.30
Daxné Bőszin Magdolna 1. terem 17.00 –
Dóczyné Topál Dalida tanári 16.00 – 17.30
Dudás Noémi tanári 17.00 –
Fekete-Part Gabriella 3. terem 17.00 –
Gecserné Gonda Róza igazgatóhelyettesi iroda 17.00 –
Gyuricskó András 5. terem 16.00 –
Hegyesi Krisztina 25. terem 17.00 –
Horváthné Bálint Éva tanári 17.00 –
Kabucz Tünde G1. terem 17.00 –
Kállainé Szögi Klára 1. terem 17.00 –
Kardosné Tar Ildikó 24. terem 16.00 – 17.30
Kárpáti Szilvia 16. terem 17.00 –
Katulin Izabella kémia szertár 17.00 –
Krupa Sándor 4. terem 17.00 –
Márton Annamária 11. terem 17.00 –
Mátyássi Ferencné tanári 17.00 –
Nagy Klaudia 4. terem 17.00 –
Osikoviczné Csendesi Mária igazgatóhelyettesi iroda 17.00 –
Papp Éva tanári 16.00 – 18.00
Prorokné Jankovich Anita G3. terem 17.00 –
Szél Sándorné 3. terem 17.00 –
Szitó Zsolt G4. terem 17.00 –
Szűcs Ildikó G2. terem 16.00 – 17.30
Tilinger Éva biológia szertár 16.00 – 18.00
Zsobrák Róbert tanári 17.00 – 18.00

November 15. kedd

Artztné Csatári Marianna 22. terem 17.00 –
Bekkerné Fenyő Ágnes 26. terem 17.00 –
Bolvári Ilona 13. terem 17.00 –
Czékus Jób tanári 16.00 –
Grudl-Turi Gábor 27. terem 17.00 –
Juhász Mónika tanári 18.00 – 19.00
Kaposi Gábor G3. terem 17.00 –
Kissné Fodor Annamária 2. terem 17.00 –
Kocsis Nóra 28. terem 17.00 –
Madarász Krisztina 12. terem 17.00 –
Magos Béláné 18. terem 17.00 –
Nagy László 5. terem 17.00 –
Nagyné Farkas Judit 15.terem 16.00 –
Pályi Tünde 18. terem 16.00 –
Papp Antal fizika szertár 16.00 –
Pleskovics Sándorné 13. terem 17.00 –
Sárosiné Polczer Margit igazgatóhelyettesi iroda II. em. 17.00 –
Szabó Éva igazgatóhelyettesi iroda 16.00 – 18.00
Sztyehlikné Hegyi Krisztina igazgatói iroda 17.00 –
Takács Anna 23. terem 17.00 –

Kategória: Uncategorized | A közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?