Egyházmegyei Szavalóverseny – 2019. Nagykáta

Petőfis diákjaink az idei versenyen is nagy létszámban képviselték iskolánkat.

A kellemes, szinte nyáriasan meleg péntek délután (október 18-án) 13 fővel Nagykátára utaztunk, hogy az idén is nemes versengésben mérjük össze tudásunkat a péceli, gödöllői, aszódi, ceglédi, szolnoki és nagykátai diáktársainkkal a Szentlélek témájához kapcsolódó szavalatokkal.

Egyházmegyénk ez alkalommal is erős mezőnyt produkált, sok-sok szép versmondást hallhattunk.

Büszkék vagyunk a helyezettjeinkre és ezúton is gratulálunk nemcsak a nyerteseknek, hanem mindenkinek, aki részt vett és jelenlétével, közreműködésével hozzájárult az esemény színvonalának emeléséhez.

Díjazottjaink:

  • Kozma Karola – 1. helyezés (4. b)
  • Molnár Petra – 5. helyezés (4. a)
  • Koncsek Johanna – 3. helyezés (5. b)
  • Molnár Gergely – 3. helyezés (7. a)
  • Szép Dóra – 2. helyezés (8. b)

 

Dóczyné Topál Dalida